سیاست حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما: http://oloomiran.com.

آموزشگاه علوم ایران با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی دانش آموزان و اولیا محترم قائل است، برای ثبت نام دوره های آموزشی و مشاوره ای اطلاعاتی از شخص ثبت نام کننده دریافت می کند تا بتواند خدماتی بهتر و مطمئن تر ارائه دهد.

جهت انجام فرآیند ثبت نام اطلاعاتی از قبیل شماره تماس، آدرس منزل، کدملی و … مورد نیاز است و از آنجایی که کلیه فعالیت های آموزشگاه علوم ایران مبتنی بر اعتماد بوده، وارد کرد اطلاعات مورد نیاز توسط شخص ثبت نام کننده ضروری می باشد.

یادآوری می شود که تمامی اطلاعاتی که از شما دریافت می شود، تنها راه ارتباطی آموزشگاه با شما می باشد و کلیه مکاتبات و پاسخ های آموزشگاه از طریق آن ها صورت می گیرد.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط داوطلب باشد، با خود داوطلب بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه آموزشگاه علوم ایران را از خود سلب می‌کند. آموزشگاه علوم ایران هویت شخصی داوطلبان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای آموزشگاه علوم ایران وجود ندارد و داوطلبان با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع داوطلبان گرامی رسانده می‌شود که آموزشگاه علوم ایران از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده نمی‌کند.

آموزشگاه علوم ایران برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی داوطلبان همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که در طول برگزاری دوره های آموزشی تجربه خوشایند،راحت و موفق را برای همه داوطلبان فراهم آورد.