درباره ما

مجموعه بزرگ آموزشگاه علوم ایران

آموزشگاه علوم ایران (موسسه فرهنگی آموزشی علوم گستر ایرانیان)، از معدود موسسات آموزشی مجهز به پیشرفته ترین امکانات آموزشی و فرهنگی می باشد.

علوم ایران از تاسیس تاکنون کوشیده که بهترین و به روزترین امکانات و خدمات آموزشی را در راستای توفیق و تعالی داوطلبان فراهم نماید.

از جمله این خدمات و امکانات آموزشی میتوان به کتابخانه ایران و خوزستان شناسی بصورت تخصصی با صدها عنوان کتاب، تالار همایش مجهز به برترین سیستم های صوتی و تصویری، استدیو کلاس های آنلاین و پانسیون مطالعاتی در مکان هایی با دسترسی عالی از همه نقاط شهر اهواز اشاره کرد که در ادامه به تشریح آمده است.

کتابخانه خوزستان شناسی علوم ایران
تالار همایش های علوم ایران

 

کتابخانه علوم ایران:

این کتابخانه با دارا بودن صدها عنوان کتاب در زمینه ها و موضوعات مختلف از قببل تاریخ، روانشناسی، شعر و ادب فارسی، فلسفه و … یکی از غنیترین کتابخانه های استان خوزستان می باشد.

 

کتابخانه خوزستان شناسی علوم ایران:

در کتابخانه خوزستان شناسی کوشیده شده تا با گردآوری صدها عنوان کتاب تخصصی، مقالات، تصاویر، نقشه، کلیپ ها و مستندات تاریخی یکی از تخصصی ترین مراجع مربوط به استان خوزستان فراهم شود.

 

تالار همایش های علوم ایران:

در خلل افتتاح کتابخانه خوزستان شناسی، تالار همایش های علوم ایران با پیشرفته ترین امکانات و به منظور برگزاری همایش ها، سمینار ها، جلسات، کلاس های آموزشی و … تاسیس شد.

 

استودیو علوم ایران:

پس از شیوع ویروس کرونا و استفاده از بستر اینترنت جهت آموزش، آموزشگاه علوم ایران استودیو مجهز علوم ایران را تاسیس نمود.

همواره یکی از اولویت های آموزشگاه در زمینه آموزش و فرهنگ، توسعه و پیشرفت آموزش بوده و این امر فقط با یاری شما عزیزان قابل اجرا خواهد بود.

امید است که مفید فایده واقع گردد و موجب تعالی فرهنگ و علم باشد.

آموزشگاه علوم ایران